نتایج جستجو برای عبارت :

اطلاعات کاملی درباره سنگ توپاز

نام توپاز از جزیره ای به نام "توپازیون" واقع در دریای سرخ مشتق شده است. توپاز نماد سیاره ی ژوپیتر می باشد از معدود سنگهایی است که در انجیل از آن نام برده شده است. از هزاران سال پیش این باور وجود دارد که سنگ توپاز شخص را در مقابل بیماری، زهر، سحر و جادو محافظت می کند. توپاز گوهری سرد است (طبع سنگ توپاز سرد محسوب می شود) و بر قدرت تعقل، میزان ثروت و خلاقیت فرد می افزاید. توپاز به خاصیت التیام بخشی بیماران و جوان کنندگی افراد درمانده شهرت دارد، تقوی
توپاز چیست و کاربرد و نحوه نگهداری آن چگونه است؟
اگر به دنبال خرید جواهراتی ظریف و منحصر به فرد هستید می توانید سنگ توپاز را به عنوان یکی از گزینه ها در نظر بگیرید. سنگ توپاز با رنگ های مختلف دارای قدرت انعکاس نور و درخشندگی فوق العاده است و در بسیاری از بخش ها مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از مصارف توپاز در بخش زیورآلات در ساخت انواع گردنبند، دستبند و گوشواره است اما موارد و سوالاتی در هنگام خرید زیورآلات توپازی شاید پیش بیاید و حتما هنگام
 خواص و فواید انگشتر توپاز
 اگر می خواهید آنطور که افسانه ها می گویند سحر و جادو را باطل کنید و همزمان بیناییتان را تقویت کنید، از انگشتر توپاز استفاده کنید. یونانیان باستان معتقد بودند این سنگ قدرت را افزایش می دهد و باعث می شود دارنده اش در مواقع اضطراری نامرئی شود. همچنین در مجاورت غذا یا نوشیدنی زهرآلود تغییر رنگ می دهد. قدرت درمانی مرموزش با به بدر رفتن و افول ماه تغییر می کند.
ادامه مطلب

خواص درمانی انگشتر توپاز :

انگشتر توپاز در درمان بیماری های کبدی و پوستی تاثیر قابل توجهی دارد و کلیه ها را تقویت و تنظیم می کند. در درمان دردهای ناحیه ستون فقرات موثر می باشد. انگشتر توپاز تاثیر فوق العاده خوبی در درمان کم اشتهایی یا پراشتهایی روانی دارد.

ادامه مطلب
فردی که در ماه آبان به دنیا آمده است معمولا راحت به دیگران اطمینان می کند. افراد آبان ماه به همان نسبت که به راحتی به دیگران دل می بندد به راحتی نیز از آنها دل میکند. 
فرد پاییزی آبان ماهی بسیار تودار است و از اینکه حمایت دیگران را داشته باشد بسیار لذت می برد. این افراد بسیار مرموز هستند و بر اساس خلق و خوی پاییزی که دارد ممکن است در امورات خود گاهی نسنجیده عمل کند. 
افرادی که در دومین ماه از فصل پاییز به دنیا آمده اند دارای چنین خصوصیاتی هستند:
تعیین قیمت انگشتر نقره مردانه دست ساز
یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت انگشتر نقره مردانه دست ساز، مهری است که بر روی انگشتر حک شده است. البته این مهر بستگی به این دارد که توسط چه کسی حک شده باشد؛ زیرا اگر این مهر توسط یک فرد خبره ، حرفه ای و معروف حک شده باشد که انگشتر شما را ساخته است، طبیعتا قیمت آن بسیار بالا خواهد بود‌. ولی برعکس این موضوع هم می تواند رخ دهد و آن هم زمانی است که مهر حک شده توسط فردی با مهارت پایین صورت گیرد که قیمت آن نسبتا پا
خرید انگشتر نقره مردانه
سایت زرسی ویترین آنلاین طلا و جواهر بهترین محصولاتی که تا به حال در اختیار مشتریان خود قرار دهد انگشتر نقره مردانه می باشد.بسیاری از مشتریان سایت زرسی با خرید انگشتر نقره مردانه رضایت خود را از اینگونه محصولات اعلام می دارند.انگشتر نقره یکی از با کیفیت ترین و مرغوبترین انگشترهای سایت زرسی محسوب می شوند که علاوه بر اینکه رضایت مشتریان را در بر دارد اعتماد بیشتر هموطنانمان نسبت به سایت زرسی بیشتر خواهد شد و دیگران می
فیروزه سنگ متولدین آذرماه است. سنگ‌های دیگری مانند توپاز زرد و آبی، بریل، یاقوت سرخ و زرد و آمینیست هم جز سنگ‌های متولدین آذر هستند اما فرعی هستند. فیروزه سنگ اصلی متولدین آذر ماه است. برخی افراد بر این باورند که سنگ ماه تولد برایشان اثر سحر و جادویی مثبت دارد.
ادامه مطلب
پایگاه داده از اجزای مهم و کلیدی بسیاری از برنامه ها و وبسایت ها است. به عبارتی پایگاه داده، هسته مرکزی نحوه ذخیره سازی داده ها در سرور و تبادل اطلاعات در اینترنت می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های مدیریت پایگاه داده، عمل بازیابی داده ها از یک پایگاه داده است. راه های زیادی برای بازیابی اطلاعات از یک پایگاه داده وجود دارد اما یکی از رایج ترین آنها، ارائه Query ها از طریق خط فرمان است.

ادامه مطلب
 سنگ متولدین مرداد ماه که عنصر آنها آتش است و سمبل آنها شیر می باشد. سیاره ای که مربوط به ماه مرداد می شود خورشید است. ماه مرداد در فصل تابستان و دومین ماه این فصل می باشد. 
افرادی که در ماه مرداد به دنیا آمده اند بسیار پرمحبت، بیزار از دروغ گفتن، شاد و سرزنده، جاه طلب، بسیار مغرور، مودب، عاشق تعریف و تمجید، خودستایی، کمی حسود هستند. 
با تحقیقات گسترده ای که در مورد انرژی سنگ ها انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که سنگ ها از قدرت بالایی برخو
خخخخخخخخخخ اینو درباره نظر امریکا درباره پول شویی در کانادا بخونین ها ها ها
امریکا میگه کانادا یکی از مهم تری کشورهای پول شویی جهانه :))))
گرگ زاده اینو بخون برای اطلاعات عمومیت خیلی خوبه. آفرین کفتر کاکل به سر.

نظر امریکا درباره پول شویی کانادا
9 تایپ مشاغل در خانه برای تایپیست های سریع و دقیق3 دسامبر 2019
یک کار وجود دارد که مردم همیشه درباره آن سؤال می کنند ، و آن ورود اطلاعات است. دلیل این که من اطلاعات شخصی را برای ورود به وب سایت پوشش نمی دهم این است که شغل های مستقیم ورود اطلاعات فقط به سندی برای هر مدرک پرداخت می کنند که به هیچ وجه دستمزدی عادلانه نیست. و غالباً ، این شرکت ها شرایط آستانه حساب قابل توجهی دارند ، بنابراین شما [...]
ادامه مطلب
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
ما پذیرشگرها اجازه نداریم درباره‌ی میهمانان هتل به کسی اطلاعات دهیم. اینکه فلانی در هتل هست یا نه، کِی آمده و کِی رفته و ... را طبق بخشنامه و دستور اداره اماکن نمی‌توانیم بروز دهیم. حال اگر جایی این کار انجام می‌شود تخلف صورت می‌گیرد. اگر میهمانی دارید که در هتل مقیم می‌شود، سعی کنید اطلاعات تماس با او را به طور کامل در اختیار بگیرید یا در زمان ورود به هتل او را همراهی کنید، خود را به پذیرشگر معرفی کنید و شماره‌ی اتاق میهمان‌تان پرسیده و ی
در گذشته، سانسور از طریق مسدود کردن جریان اطلاعات به اجرا در می‌آمد. در قرن بیست‌ویکم، از طریق غوطه‌ور کردن انسان‌ها در سیلاب اطلاعات بی‌اهمیت و نامربوط عملی می‌شود.
انسانها واقعا نمی‌دانند به چه چیزی توجه نشان دهند، و اغلبْ وقت خود را صرف بحث و بررسی درباره‌ی موضوعات فرعی میکنند.
در زمانهای دور، قدرت داشتن به معنی دسترسی به اطلاعات بود. اکنون قدرت یعنی آگاهی بر اینکه از چه چیز باید چشم پوشید .
کتاب #انسان_خداگونه
اثر #یووال_نوح_هراری
سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISMS(Information Security Management System) سیستمی برای پیاده سازی کنترل های امنیتی می باشد که با برقراری زیرساخت های مورد نیاز، ایمنی اطلاعات را تضمین می نماید.از نظر استاندارد بین المللی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات بخشی از سیستم مدیریت کلی و سراسری در یک سازمان است که بر پایه رویکرد مخاطرات کسب و کار قرار داشته و هدف آن پایه گذاری، پیاده سازی، بهره برداری، نظارت، بازبینی، نگهداری و بهبود امنیت اطلاعات است.این سیستم برای حصول اطم
دوباره سلام.شاید الان شما می گویید کار این فرد دادن اطلاعاتی درباره دوچرخه است نه ویروس اما من دیدم که ما واقعا به این اطلاعات نیاز داریم چون بسیاری از افراد نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند.
مهم ترین نکته درباره این ویروس این است که حد الامکان چیز های سرد نخوریم و دستمان را بیشتر از ۱۵ بار بشوییم واین شست وشو تا ۲۰ ثانیه طول بکشد و هر روز گوشی خود و وسایل شخصی وهمچنین وسایلی که خیلی استفاده می شود را ضد عفونی کنیم.با تشکر .هیچ وقت دست ندهید و رو
■ درونگراها حرف زدن رو دوست ندارن!
□ اشتباه محضه!
واقعیت اینه که درونگراها حرف نمی زنن تا وقتی که چیزی وجود داشته باشه که ارزش مطرح کردن داشته باشه‌‌.‌‌
اونا از مکالمه های روزمره بی معنی و سلام و احوال پرسی های الکی بیزارن‌‌.‌‌
درباره چیزایی که بهش علاقه دارن یا موضوعاتی که درباره اش اطلاعات خوبی دارن بپرسین و می بینین که اونا تا چند ساعت یا حتی چند روز آینده ساکت نمی شن!
روحانی: به دستور رهبر شبکه ملی اطلاعات را تقویت می‌کنیم
حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، گفته است که دولت قصد دارد شبکه ملی اطلاعات را تا حدی تقویت کند که "مردم برای رفع نیازمندی‌های خود نیازی به خارج نداشته باشند."
آقای روحانی که در جلسه ارائه بودجه سال ۱۳۹۹ در مجلس ایران صحبت می‌کرد، به دستوری از آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران درباره شبکه ‌ملی اطلاعات اشاره کرده که به گفته او اخیرا صادر شده است.@BBCPersian

من اولویت اولم اینه که دیگه ایر
امروزه لاراول یکی از محبوبترین framework های برنامه نویسی است. در این مقاله با بیان مثال ها و ویژگی هایی در مورد لاراول سعی در شناخت این چارچوب برنامه نویسی خواهیم داشت.
من حدس می‌زنم کسانی که هم اکنون این مقاله را در اینترنت جستجو کرده و در حال مطالعه آن هستند، به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ کسانی که لاراول را به خوبی می‌شناسند و از امکانات منحصر به فرد آن نسبت به سایر فریم ورک‌های PHP مطلعند و قصد دارند اطلاعات کامل‌تری درباره آن بدست‌ آورند. دس
بخش اول – انتقال امن اطلاعات بخش دوم – انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP   دو روش رایج و ایمن جهت انتقال اطلاعات بین دو کامپیوتر SSH  و TLS  هستند که هر دو پروتکل استانداردی برای مباله رمز شده اطلاعات است، هدف آن ها انتقال امن داده ها و تامین امنیت در … انتقال امن اطلاعات
منبع : وبلاگ ایران سرور
■ درونگراها حرف زدن رو دوست ندارن!
□ اشتباه محضه! واقعیت اینه که درونگراها حرف نمیزنن تا وقتی که چیزی وجود داشته باشه که ارزش مطرح کردن داشته باشه‌‌.‌‌اونا از مکالمه های روزمره بی معنی و سلام و احوال پرسی های الکی بیزارن‌‌.‌‌ درباره چیزایی که بهش علاقه دارن یا موضوعاتی که درباره اش اطلاعات خوبی دارن بپرسین و ببینین که اونا تا چند ساعت یا حتی چند روز آینده ساکت نمیشن!
 برترین ها: حتما تا امروز درباره شروین سرابی، کودک تیزهوش و توانمند ایرانی خبرهایی در روزنامه‌ها و مطبوعات کشور خوانده‌اید یا اطلاعاتی درباره او شنیده‌اید. این کودک ۲ ساله که در حال حاضر به همراه پدر و مادرش در لندن زندگی می‌کند از جمله کودکان باهوشی است که توانایی تشخیص پرچم ۱۹۵ کشور جهان را دارد و با عملکرد و کاربرد دستگاه‌های الکترونیکی مانند آی پد و آیفون آشنایی کامل دارد. این کودک ایرانی که اطلاعات قابل توجهی درباره کهکشان‌ها، اج
سلام
من درباره بازارهای مالی سوال داشتم خصوصا فارکس، لطفا اگر اطلاعات تخصصی و عمومی درباره بازار فارکس دارید به اشتراک بذارید اینجا.
کسی اگر توی بورس هست لطف کنه توضیح بده چرا بورس رو انتخاب کرد و چه مزایای نسبت به فارکس داره یا برعکس، به نظرتون برای فارکس استفاده از ربات چطوره؟، چون بعضی ها پیشنهاد میدن.
ولی خب خودم در حال یادگیری هستم، کلا هر اطلاعاتی درباره فارکس و بورس هست بگید.
ممنون
ادامه مطلب
قبل از تهیه درخواست نامه شغلی درباره ی نوع کاری که طالب آن هستید بررسی کنید و در خواست نامه به صورت اجمالی به اطلاعات خود درباره ی آن شغل اشاره کنید. مطمئنا این طرز برخورد بسیار موفق واقع می شود. زیرا نشان می دهد که شما دارای قوه ی تصور و علاقه مند به شغل مورد تقاضا هستید.
ادامه مطلب
قبل از تهیه درخواست نامه شغلی درباره ی نوع کاری که طالب آن هستید بررسی کنید و در خواست نامه به صورت اجمالی به اطلاعات خود درباره ی آن شغل اشاره کنید. مطمئنا این طرز برخورد بسیار موفق واقع می شود. زیرا نشان می دهد که شما دارای قوه ی تصور و علاقه مند به شغل مورد تقاضا هستید.
ادامه مطلب
امکان دریافت اطلاعات تغییر رشته سال تحصیلی 95-96 نظری و کاردانش به شاخه فنی و حرفه ای در سامانه متوسطه دوم ایجاد شده است.مدارس محترم برای دریافت اطلاعات مورد نظر باید گزینه "دریافت اطلاعات تغییر رشته" را در "عملیات اصلی" اجرا نمایند.شایان ذکر است ابتدا باید اطلاعات سوابق از سیستم دانا دریافت شده و سپس اطلاعات تغییر رشته از سناد دریافت شود.

اطلاعات کلی درباره آب ژاول ( وایتکس )

آب ژاول؛ ویژگی ها و کاربردهای آنآب ژاول تمام میکروب‌ها اعم از قارچ، ویروس و باکتری را نابود می‌کند. از آب ژاول بعنوان یک ضد عفونی کننده و ماده دفع بو در لبنیاتها، مخازن آب، دفع فاضلاب‌ها استفاده می شود.  آب ژاول محلولی ناپایدار است و در اثر حرارت و نور به تدریج خاصیت خود را از دست می‌دهد، رنگ آب ژاول نزدیک به زرد و طعم و بوی آن تند است. 

ادامه مطلب
این شرکت از معرفی Mi Ch5 مدل shaobe و Amazfit Ares ، یکی دیگر از وسایل پوشیدنی امسال خبر داد.
در آغاز سال 2020 شایعاتی درباره جانشین Mi Band 4 منتشر شد. امروز ، این شرکت زیر مجموعه ای از مارک است ، در شبکه اجتماعی چین ، Vibo تایید می کند Mi Bnad 5 در هر صورت امسال معرفی می شود. همچنین یک پیام تأیید شده از سوی این شرکت برای عرضه مدل جدید Amazfit به بازار در ماه های آینده با نام Amazfit Ares شنیده می شود.
شایعات مربوط به آرس در یک اتاق آنلاین ، یکی از مشتریان چینی در برنامه رسمی هوا
آشنایی با کدال :کدال در واقع مخفف عبارت انگلیسی Comprehensive Database Of All Listed Companies بوده که به معنای سامانه یا پایگاه اطلاعات جامع شرکت‌های پذیرفته شده (فهرست شده در بورس) است. این سامانه در واقع یک سامانه  خدمات الکترونیکی است که با اقتباس از سامانه‌های اطلاع‌رسانی بورس‌های دیگر جهان راه‌اندازی شده است.
همان‌طور که می‌دانید، یکی از بازار‌های  بورس مناسب برای سرمایه‌گذاری، بازار بورس اوراق بهادار است. سرمایه‌گذاری در این بازار نیازمند اطلا
توافق نامه عدم افشای (NDA) چیست؟توافق نامه عدم افشای یک قرارداد قانونی است که رابطه محرمانه را برقرار می کند. طرف یا طرفهایی که توافق نامه را امضا می کنند موافقت می کنند که اطلاعات حساسی که ممکن است بدست آورند در دسترس دیگران قرار نمی گیرد.
توافق نامه های عدم افشای مشترک Non-disclousure Agreement برای مشاغل مذاکره با مشاغل دیگر متداول است. یک قرارداد عدم افشا اطلاعات یا حفظ محرمانگی به طرفین اجازه می دهد بدون ترس از اینکه به دست رقبا تمام شود ، اطلاعات ح
به گزارش سی‌ان‌ان، کمیته اطلاعات کمیسیون سنای آمریکا ترامپ جونیور فرزند ارشد رئیس جمهوری آمریکا را جلب کرده است. پیاده شدن مبنا اطلاع دادن این شبکه، فرزند بزرگ دونالد ترامپ بخاطر شهادت درباره تحقیقات رابرت مولر بازپرس اختصاص تحقیقات درباره تبانی ادعائی کارزار انتخاباتی ترامپ با روسیه فراخوانده شده و قرار است بوسیله پرسش‌هایی در این خصوص پاسخگو باشد. این ابتدایی جلب یکی از اعضای قوم ترامپ توسط کمیته داده ها مجلس سنای آمریکا بوسیله
اطلاعات دارای تنوع معنایی از کاربرد روزمره گرفته تا محیط های فنی است.مفهوم اطلاعات وابسته به اندیشه، ارتباط، کنترل، داده، فرم، آموزش، دانش، مفهوم، الگو، دورنما و نمایش است.اطلاعات مجموعه ای از آگاهی هاست و به معنای جزییاتی در موضوعی که به آن نیاز داریم می باشد.به تعبیر کامپیوتری، اطلاعات داده های پردازش شده است که دارای ارزش و اعتبار می باشد.
امنیت اطلاعات به مفهوم حفاظت و مراقبت از اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی در مقابل هرگونه تهدید و مخا
من قبلنا یه تحمل خیلی بالا داشتم برای هضم و جذب حرفای بقیه.

یعنی ممکن بود ساعتها با یکی صحبت کنم

که بفهمم چی میگه.

اون وسطا (قبلنا هم گفتم) که گاهی مخاطب من رو خرد هم میکرد، ولی من همچنان صبور ادامه میدادم.

الان کلا یه بار فرصت میدم، اگه ببینم کسشر میگه میگم اوکی تو بهتر میفهمی قربان شما سیکدیر.

یارو زنگ زده، میگه من از تو بهتر میفهمم! نیم ساعت بهش کلی لینک و کی وورد دادم، از روی تنبلی زنگ زده به من که اطلاعات بگیره، بهش لینک و اطلاعات داد
در 25 آبان امسال همایشی با عنوان جاوا ویژن در دانشگاه شهید بهشتی توسط انجمن جاواکاپ برگزار شد که من هم به خاطر علاقه ام به پلتفرم جاوا در آن همایش شرکت کردم. همایش شامل سخنرانی سه نفر از فعالان صنعت نرم افزار بود. سخنرانی که برای من بیشتر جالب توجه بود با عنوان "جاوا برای جاوا" توسط آقای حمید رضا آموزگار(معاون توسعه فناوری فناپ - مدیر عامل شرکت نوژا) ارائه شد که به نظرم عنوان مناسبی نداشت چون موضوع سخنرانی درباره فرهنگ مولد تکنولوژی در مقابل فر
دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
من و مامان تفریحات دونفره جالبی داریم. یک مسابقه ورزشی پیدا میکنیم و بدون هیچ اطلاعات تخصصی درباره اون رشته در مورد تک تک جزییات اون مسابقه اظهار نظر میکنیم. 
وقتایی که المپیک شروع میشه، بهشت ماست. از شیرجه گرفته تا ژیمناستیک، شمشیر بازی و جودو ساعت‌ها مسابقه ورزشی می‌بینیم و درباره نقاط ضعف و قوت هر شرکت کننده بحث میکنیم. 
یک مدت اصلا خوراکمان کشتی کج های آزاد بود، از آنها که تا سرحد مرگ دو نفر یکدیگر را در رینگ میزنند. 
مادر تربیت بدنی و ر
سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری و اطلاعات وزارت آموزش و پرورش به چند پرسش پیرامون ثبت نام در شبکه شاد پاسخ داد.مهدی شرفی، سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری و اطلاعات وزارت آموزش و پرورش به چند پرسش والدین و معلمان پیرامون ثبت نام در شبکه شاد پاسخ داد.شرفی در پاسخ به پرسشی مبنی بر عدم احراز هویت دانش آموزانی که از سیم‌کارت‌هایی به جز همراه اول استفاده می‌کنند اظهار کرد: مشکلی در این زمینه برای دانش آموزان وجود ندارد و وورد آنها ارتباطی ب
گوش یکی از اندام های حسی است که تمام صوت را دریافت می کند گوش انسان از سه بخش داخلی مباننی و خارجی تشکیل شده است امواج صوتی انسان ها با حیوانات مختلف هستند در این مطلب از پرشین وی همه چیز در مورد گوش و ساختار آن را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.گوشهای ما مسئول دو حس حیاتی اما کاملا متفاوت هستند: شنوایی و تعادل. صداهای تشخیص داده شده از طریق گوشها ، اطلاعات اساسی را درباره محیط خارجی به ما می‌دهند و به ما اجازه می‌دهند با روشهای پیچیده‌ای چون
اثرات ناشی از وقوع جنگ اطلاعات از ماهیت و متغییرهای  این جنگ سرچشمه می گیرد.مطالعه ی سه اثر اصلی جنگ های اطلاعاتی که در پی می آید امکان هدف گذاری بهتر و تعیین اهداف مناسب را فراهم می آورد.این سه اثر اصلی جنگ اطلاعات عبارتند از:

مرگ آگاهی:
عدم دسترسی به اطلاعات درست یا دسترسی به اطلاعات نا درست
تغییر مکانیزم فکری و کند شدن و کاهش  قدرت تصمیم گیری 
الگوریتم های نادرست تجزیه و تحلیل
پردازش نادرست اطلاعات

ناتوان سازی استراتژیک: آسیب رسانی به نق
تمام این هفته میخواستم بنویسم. درباره اینکه هوا واقعا خوبه اما من رو غمگین میکنه. درباره اینکه دوست دارم ۱۴ساله باشم. دوست دارم شبیه ۱۴سالگیم از رمان های نودوهشتیا طور لذت می‌بردم. دوست دارم ریاضی میخوندم. نجوم میخوندم. خدایا، نجوم‌ میخوندم. درباره اینکه خیلی استرس دارم. و‌ خیلی می‌ترسم. درباره اینکه برعکس همیشه هیچ لیست ارزویی برای امسال نساختم. اینکه از ارزوهام می‌ترسم. اینکه نمیتونم غذا بخورم، نمیتونم بخوابم، تمام مدت سردمه و میدون
فناوری اطلاعات در ایران

فناوری اطلاعات با توجه به نیاز بشر هر روز مورد استفاده بیشتری قرار می‌گیرد
بسیاری مفهوم فناوری اطلاعات را با کامپیوتر و انفورماتیک ادغام می‌کنند، این درحالیست که این‌ها ابزارهای فیزیکی فناوری اطلاعات می‌باشند نه تمامی آنچه که فناوری اطلاعات پوشش می‌دهد. سید حامد خسروانی شریعتی در مقاله‌ای در همین زمینه آورده‌است که:" با فرض اینکه فناوری اطلاعات یک سیب باشد، کامپیوتر، شبکه، نرم‌افزار و دیگر ابزارهای مرتبط
سیستم های اطلاعات مدیریت :
سیستم های اطلاعات مدیریت ابزاری است در دست مدیران به منظور تصمیم گیری بهتر و انجام بهتر فعالیت های سازمان .
هدف نهایی سیستم های اطلاعات مدیریت تهیه اطلاعات برای مدیران به منظور کمک به آنها در فرایند تصمیم گیری.
بخش اول – انتقال امن اطلاعات بخش دوم – انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP در بخش قبل انتقال امن اطلاعات و روش های مختلفی که در رابطه با این موضوع وجود دارد تشریح شد و همانطور که ذکر شد یکی از روش هایی که از امنیت بالایی برای انتقال فایل ها در سیستم … انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP
منبع : وبلاگ ایران سرور
متا تگ ها اطلاعاتی درباره صفحات وب در ساختار html ارائه می دهند. این اطلاعات متادیتا نامیده می شود و در خود صفحه نمایش داده نمی شوند ولی سرچ انجین ها می توانند آنها را بخوانند.

‏search engine یا موتورهای جستجو مانند گوگل از متا تگ ها برای فهمیدن اطلاعات اضافی در مورد صفحات وب استفاده می کنند آنها می توانند این اطلاعات را برای رتبه دهی به آن صفحه در نظر بگیرند و همچنین برای نمایش در صفحات نتیجه یا ‌serp استفاده کنند.

مثال هایی از متا تگ شامل تایتل و
سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm
با سلام
سری ششم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
در پروژه و مقاله های کارشناسی و کارشناسی ارشد که دارای بهترین و به روز ترین
منابع می باشد آماده شد . امیدوارم که برای شما دوستان مفید باشد
با تشکر

درباره نظریه ها و مدل های
مدیریت دانش

درباره جهت گیری هدف

درباره نظام پارلمانی

درباره ضمانت اجراهای واردات
موازی در قانون ایران و عرصه جهانی

درباره صندوق سرمایه گذاری
مشترک

درباره صادرات

درب
آموزش html بخش سوماتریبیوت ها
سلام به بخش سوم آموزش html خوش اومدید.
در این پست میخوام درباره اتریبیوت ها کمی توضیح بدم .
اتریبویت ها اطلاعات اضافه تری هستند که به محتویات المنت میدهیم.
اتریبیوت ها در تگ باز شونده نوشته میشوند. 
ادامه مطلب
با سلام
سری چهارم لیست جدیدترین مطالب و مقاله و تحقیق های منتشر شده جهت استفاده
در پروژه و مقاله های کارشناسی و کارشناسی ارشد که دارای بهترین و به روز ترین
منابع می باشد آماده شد . امیدوارم که برای شما دوستان مفید باشد
با تشکر

درباره مدیریت دانش

درباره مدیریت منابع انسانی

درباره مزیت رقابتی

درباره ورزش های پایه

درباره لغو مجازات اعدام

درباره مسئولیت حمایت در
مداخله بشر دوستانه

درباره معنویت در محیط کار

درباره
سلام!
بله خوانندگان عزیز، در این قسمت از سریال ژنراتورخان، با آموزش نصب ژنراتور در خدمت شما هستیم. قراره درباره طریقه نصب ژنراتور برق صحبت کنیم و نکاتی مهم و کاربردی برای نصابان محترم ژنراتور بگیم (از همین تریبون خسته نباشید میگم بهشون، خداقوت!).
قبل از هرچیز، لطفاً توجه کنید!
قبل از شروع نصب ژنراتور برق، نقشه‎ها، مشخصات و اطلاعات کامل درباره نوع، قطعات و ویژگی‎های ژنراتور مورد نظر جمع آوری کرده و در دسترس داشته باشید تا اگر در طی مراحل
سلام!
بله خوانندگان عزیز، در این قسمت از سریال ژنراتورخان، با آموزش نصب ژنراتور در خدمت شما هستیم. قراره درباره طریقه نصب ژنراتور برق صحبت کنیم و نکاتی مهم و کاربردی برای نصابان محترم ژنراتور بگیم (از همین تریبون خسته نباشید میگم بهشون، خداقوت!).
قبل از هرچیز، لطفاً توجه کنید!
قبل از شروع نصب ژنراتور برق، نقشه‎ها، مشخصات و اطلاعات کامل درباره نوع، قطعات و ویژگی‎های ژنراتور مورد نظر جمع آوری کرده و در دسترس داشته باشید تا اگر در طی مراحل
پرواز با هواپیما
پرواز با هواپیما ممکن است در نگاه اول کمی ترسناک به نظر برسد و مخصوصا اگر بار اولتان باشد که سوار آن می شوید. اما شمایی که بار اولتان است و یا شمایی که تاکنون بارها با هواپیما سفر کرده اید درباره هواپیما چه فکر می کنید؟ برای شما خبرهای خوشی داریم که ترس از هواپیما یک حالت احساسی درونی است و هیچ دلیل منطقی ای برای عصبی شدن یا ترسیدن در هنگام پرواز وجود ندارد و این را بدانید که سفر با هواپیما یکی از ایمن ترین و سریعترین راههای ح
قرص لورازپام با نام تجاری آتیوان از داروهای ضد اضطرابی است که برای درمان بی‌خوابی و اضطراب تجویز می‌شود. این دارو بسیار اعتیادآور بوده و مصرف خودسرانه و خارج از تجویز پزشک می‌تواند وابستگی دارویی ایجاد کند. آنچه که درباره مصرف این دارو اهمیت دارد این است که میزان و نحوه مصرف آن حتما باید زیر نظر پزشک انجام گیرد. ما در این مقاله قصد داریم به توضیحات بیشتری درباره داروی لورازپام بپردازیم. در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری درباره ا
شروع می کنم به نوشتن
پاک می کنم.
و مجددا از نو می نویسم.
از بین بی نهایت لغات موجود در سرم می گردم که واژه ای را پیدا کنم. نمی توانم.
حساس تر از همیشه به دنبال کلماتی هستم که بتوانم با آن ها درباره چیزی که می خواهم بنویسم.
کم پیش می آید دچار چنین حالتی شوم مگر اینکه درباره آن موضوع خاص هنوز به نتیجه کلی نرسیده باشم. یعنی وقتی موضوع تازه ای مطرح می شود تا نفهمم با خودم چند چندم نمیتوانم آن طور که شایسته است درباره اش بنویسم.
بلاتکلیفی یک وقت هایی مث
شبکه ملی اطلاعات یعنی مجموعه‌ای از سرورها، مسیریاب‌ها، ذخیره‌سازها، شبکه و معماری آن، منابع انرژی و خنک‌کننده‌ها، پلتفرم‌ها و زیرساخت‌های نرم‌افزاری، دسترسی‌ها و چیزهایی نظیر این؛ که هر سرویس تحت وب به آن نیاز دارد تا بتواند در دسترس مردم قرار بگیرد. وجود این شبکه برای تحقق آرمان دولت الکترونیک و عصر دیجیتال، یک ضرورت فنی است. مسائل امنیتی هم در کنار این ضرورت قرار دارند.
اتصال کشور به شبکه‌ی اینترنت بین‌الملل، در واقع اتصال شبکه
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
یک برنامه ریزی مناسب برای سفر جذاب
همیشه برای بهترعملکرد کارهایمان داشتن یک برنامه ریزی خوب نتیجه بهتری برایمان دارد هرچه برنامه ریزی مان برای انجام کارها دقیق تر باشد اون نتیجه در نهایت بهتر خواهد بود .این برنامه ریزی نه تنها در کارها بلکه در درس،زندگی و سفرهم بدردمان می خورد.امروز میخواهیم درباره یک برنامه ریزی خوب برای یک سفر خوب صحبت کنیم با ما همراه باشید .
شروع برای یک تحقیق خوب بی نقص
این روزها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت
 اظهار کننده کالا پس از دریافت فرمهای پیش نویس اظهار نامه (فرم های 111و121) از قسمت اطلاعات نسبت به وارد نمودن اطلاعات خواسته شده در خانه های این فرمها به صورت کاملا صحیح و بدون قلم خوردگی اقدام و تحویل قسمت ورود اطلاعات می دهد. اطلاعات فرم 111 شامل دو بخش اطلاعات عمومی و اطلاعات مربوط به اقلام کالا میباشد که بخش عمومی دربرگیرنده مشخصات کلی و صاحب کالا و اظهار کننده بوده و درخانه های 1 تا 30 این فرم نوشته می شود و بخش قلم کالا شامل مشخصات جزئی و بیش
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
دانش
از زمان پیدایش کلی دانش تاکنون تعاریف گوناگونی برای این مفهوم ارایه شده که هر یک ابعادی از موضوع را نمایش می دهد. دامنه­ی تعاریف ارایه شده درباره دانش از کاربردی تا مفهومی و فلسفی و از نظر هدف، از محدود تا گسترده را شامل می شود . برخی تعاریف مربوط به دانش به شرح زیر است:
دانش سازمانی به اطلاعات پردازش شده از جریان های عادی و مراحلی که قابلیت اقدام دارند و نیز دانش به دست آمده ی سیستم های سازمانی، مراحل، تولیدات، قوانین و فرهنگ اطلاق می شو
سلام
من متولد اویل دهه ۶۰ هستم، یک برنامه تو اوایل دهه ۷۰ از تلویزیون شبکه ۱ هر پنج شنبه شب ها پخش میشد به نام مسابقه هفته با اجرای "زنده یاد منوچهر نوذری"، که عموما سوالات درباره اطلاعات عمومی بود.
افرادی که تو اون مسابقه شرکت می کردن از دیپلم بود به بالا و از مشاغلی مثل خونه دار تا کارمند ،به بالا بود، با این حال سطح معلومات و اطلاعات شرکت کننده ها خیلی بالا بود.
ولی تو این زمانه سطح اطلاعات عمومی جوانان و نوجوانان خیلی پایین آمده نسبت به ۲۰
سلام:))
دکتر مجتبی شکوری، که احتمالا خیلی‌هامون می‌شناسیمش - یک واقع‌بین و در عین‌حال آرمان‌گرا، یک لطیف متفکر پرهیجان- دو سال پیش ٨گام برای موفقیت در سال جدید نشون داد.
«من مجتبی شکوری هستم و فکر می‌کنم این حرف‌ها درباره دنیای بعد از مرگ نیست. حقیقت واقعی درباره زندگی قبل از مرگ است. درباره این‌ که چه‌طور به سن ٣٠ یا شاید ۵٠سالگی برسید بی‌ آن‌ که بخواهید تفنگ روی شقیقه‌تان بگذارید.»
درباره ٨ زندان صحبت کرد که باید ازشون فاصله بگیریم. ک
توافق نامه عدم افشای (NDA) نوعی قرارداد حقوقی است که در آن دو طرف موافقت می کنند که برخی اطلاعات را محرمانه نگه دارند. این موافقت نامه ها همچنین به عنوان "موافقت نامه های محرمانه بودن" ، "موافقتنامه های اطلاعات اختصاصی" یا "موافقت نامه های رازداری" شناخته می شوند. NDA معمولاً وقتی مورد استفاده قرار می گیرد که دو طرف احساس می کنند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خاص به نفع متقابل خود هستند ، اما انتشار بیشتر این اطلاعات می تواند به یک یا هر دو طرف آسی
خیلی جالبه دقیقا وقتی کتاب موج ها که داخلش به تله پاتی و پیشبینی و اینجور چیزا اشاره شده بود تموم کردم، توی دنیای سوفی به این قسمت رسیدم که این چیزا رو رد میکنه. یه بار دیگه، کتابا ما رو پیدا میکنن، یه بار دیگه یه کتاب منو پیدا کرد! جالبه که دنیای سوفی رو مدتهاست میخونم و هربار یه جاییش زو میخونم قبلش درباره اش اطلاع کسب کردم. البته نه همیشه ها. دفعه قبلی درباره وایکینگ ها بودش.
یعنی این کتاب صبر میکنه ون اول اطلاعات لازم رو بگیرم بعدش اون قسمت
طرح ایران مهارت استان گلستان
بازیابی اطلاعات سیستم های رایانه ای به روش ساده استانداردی از گروه فناوری اطلاعات می باشد که شامل مهارتهای انجام کار عملی بازگرداندن اطلاعات درایور ها، انجام کار عملی بازگرداندن اطلاعات memory flash ،کار با protection system می باشد.دانلود استاندارد
عناوین خبرهای امروز کرمان
 در نشست بررسی مسائل شهرستان زرند، درباره توسعه شبکه‌های آب و برق شهری، تجهیزات آب روستایی، تسهیلات مربوط به زلزله، ساخت و سازهای جدید، خسارت ناشی از سیل و... تصمیم‌گیری شد.
___ قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: بنا به تاکید رئیس جمهور، پروژه‌های مسکن مهر باید تا پایان امسال به اتمام برسند، ضمن اینکه برای واحدهای درگیر پرونده قضائی هم درخواست تسریع رسیدگی را برای قوه قضائیه ارسال خواهیم کرد.
___ است
اینترنت چقدر می تواند خود واقعی ما را بشناسد؟ با مطالعه ی داده های گوگل چه چیزهایی می شود درباره رفتار آدمها یاد گرفت؟ این کتاب درباره این است که اینهمه اطلاعاتی که گوگل و شرکت های مشابهش از مردم جمع می کنند به چه دردی می خورد و چه چیزهای جالب و مهمی درباره عادات و رفتارها و روحیات انسان ها نشان می­دهند. حرف اصلی کتاب این است که ما به همه دروغ می گوییم به جز گوگل. مثلا اگر شما نیمه شب با درد و سوزش معده بیدار شوید ممکن است درباره درد چیزی به شری
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب
نوشتن اسکریپت مخفی کننده ی اطلاعات در فایل های تصویری PNG در پایتون

درود به همه !

خب امروز یه اسکریپت توپ پایتونی داریم .

میخوایم اسکریپتی بنویسیم که یه سری اطلاعات متنی رو برای ما مخفی کنه داخل یه فایل تصویری PNG و همچنین اگر خواستیم برامون اطلاعات مخفی شده پشت عکس را استخراج کند .
ادامه مطلب
یک برنامه ریزی مناسب برای سفر جذاب
همیشه برای بهترعملکرد کارهایمان داشتن یک برنامه ریزی خوب نتیجه بهتری برایمان دارد هرچه برنامه ریزی مان برای انجام کارها دقیق تر باشد اون نتیجه در نهایت بهتر خواهد بود .این برنامه ریزی نه تنها در کارها بلکه در درس،زندگی و سفرهم بدردمان می خورد.امروز میخواهیم درباره یک برنامه ریزی خوب برای یک سفر خوب صحبت کنیم با ما همراه باشید .
شروع برای یک تحقیق خوب بی نقص
این روزها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت
طراحی کیت توسعه پلی استیشن ۵ مدتی پیش در فضای آنلاین منتشر شد و خبرنگاران وبسایت WIRED نیز به فاصله کوتاهی، پس از مصاحبه با مهندسان سونی و دریافت اطلاعات بیشتر درباره PS5، آن را تایید کردند. حالا تصویر تازه‌ای از این کیت توسعه منتشر شده که آن را در محیط واقعی نشان می‌دهد.
تام وارن از خبرگزاری ورج صحت این تصویر را تایید کرده و می‌گوید هر دو کیت توسعه موجود در این تصویر واقعی هستند و دلیل طراحی خاص‌شان این است که وقتی روی همدیگر قرار می‌گیرند ام
1-فناوری اطلاعات /مهارتهای هفتگانه ای سی دی ال: کتاب ها و تست هایی رو که از اینترنت بگیرید و بخونید.
2-ریاضی وامارمقدماتی: کمی کتاب آمار و مدل سازی دبیرستان+ کتاب امار توصیفی پیام نور رو بخونید.
3-زبان وادبیات فارسی: کتاب مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی (ادبیات- زبان- اندیشه و معارف اسلامی)= کتابی قطور و 627 صفحه ای هست که از کتابخونه دانشگاه گرفتم و مجموعه ای از دروس عمومی ادبیات از (محمد جراحی)-زبان انگلیسی از (مهرداد جوادزاده)- اندیشه اسلامی (1) و
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید ، امروزه به مدد تکنولوژی، انسان می تواند رنگ چشم های خود را به طور موقت تغییر دهد. لنزهای رنگی در طیف رنگی گوناگون قابلیت استفاده بر روی چشم ها را دارند.
خانم ها بیشترین متقاضی لنزهای رنگی می باشند. لنزهای چشمی کاربرد زیبایی و یا طبی دارند.
ادامه مطلب
اساسی‌ترین سوالاتی که معمولا افراد درباره بیت کوین می‌پرسند،
حول محور واحدهای ارزی آن است. سوالاتی درباره ارزش آن، امنیت، تاریخچه و
در نهایت این پرسش که بیت کوین‌ها از کجا می‌آیند؟ در این مقاله به جواب
سوالات خود درباره چگونگی کار استخراج بیت کوین خواهید رسید.
ادامه مطلب
داشتن احساس ترس و خطر قبل از انجام جراحی لاغری   مانند همه جراحی هاکاملا طبیعی است. در برخی مواقع این ترس به علت نداشتن دانش و اطلاعات درست شدت پیدا می کند. شایع ترین ترس بشر، ترس از ناشناخته ها است به همین دلیل سعی کنید تا حد ممکن درباره جراحی لاغری اطلاعات کسب کنید و با یک جراح لاغری خوب مشاوره داشته باشید.
 اغلب به دلیل شایعات متداول درباره جراحی لاغری، ترس فراوانی از انجام اینگونه جراحی ها وجود دارد. اما امروزه جراحی های لاغری به ایمن ت
مغز به گونه ای طراحی شده است که تنها چیزهایی را به خاطر می سپارد که برایش کاربردی باشد. صرف نظر از جذابیت موضوع، اگر نتوانید اطلاعات را در زندگی شخصی و کاری خود به کار ببرید، مغز بلافاصله آن اطلاعات را فراموش میکند. پس لزوما در کلاس هایی شرکت کنید که همین الان برایتان کاربردیست و خواندن مجلات کم محتوا  و عمومی تا حدالامکان متوقف کنید، در عوض کتاب هایی که متخصصان رشته شما نوشته اند، مطالعه کنید. کتاب هایی را بخوانید، ویدیوهایی را ببینید که  ا
درباره رشد صنعت جاسوسی | رقابتی سخت در سرقت اسرار و اطلاعات رقبای سیاسی

۲۱ نوامبر ۱۹۹۰ میلادی اعلامیه پایان جنگ سرد به امضای سران ۲ ابرقدرت مطرح آن زمان یعنی شوروی و آمریکا رسید به طوری که پس از این واقعه تا فروپاشی شوروی، جنگ سرد میان  این ۲ ابرقدرت در جریان بود. جنگ سرد به عنوان اصطلاحی جدید از اوایل دهه ۱۹۵۰ وارد دایره‌المعارف دنیای سیاست شد؛ نزاعی که برای گسترش نفوذ سیاسی و اقتصادی میان ۲ ابرقدرت آغاز شد و برخلاف دیگر جنگ‌ها، گلوله‌ا
فرض کنید که بتوانیم سن زمین را فشرده کنیم و هر صد میلیون سال آن را یک سال در نظر بگیریم!
در این صورت کره زمین مانند فردی ۴۶ ساله خواهد بود! هیچ اطلاعی در مورد هفت سال اول این فرد وجود ندارد و درباره ی سالهای میانی زندگی او نیز اطلاعات کم و بیش پراکنده ای داریم!
اما این را میدانیم که در سن ۴۲ سالگی ، گیاهان و جنگلها پدیدار شده و شروع به رشد و نمو کرده اند اثری از دایناسورها و خزندگان عظیم الجثه تا همین یکسال پیش نبود!
ادامه مطلب
رصد مستمر پیشرفت فناورانه است و به شناسایی به (زودتر) کاربردهای نویدبخش در آینده، و ارزیابی و اعتبار سنجی پتانسیل های آن منتهی می شود. پیش بینی فناوری، بر حوزه های خاصی از فناوری متمرکز است و هدف آن، شناسایی زمینه هایی است که از پتانسیل بالایی برخوردارند.
از این رو، فرصت های تولید محصولات جدید، در دنباله اکتشافات علمی، مانند شرایط ، توسعه، و اشاعه نوآوری های فناورانه، اهمیتی کلیدی دارد.
پیش بینی فناوری، به سمت جزئیات فنی هدف گیری می شود. اگ
عصر امروز در دیدار اساتید: ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم/ مذاکره درباره اینجور مسائل، دو کلمه است: آنها میگویند این را میخواهیم، ما میگوییم نه! مثل قضیه آن خواستگاری که پرسیدند چه شد؟ گفت همه چیز پیش رفته غیر از دو چیز: ما میگوییم دختر شما را میخواهیم و آنها میگویند غلط میکنید!منظور اینها از مذاکره، مذاکره با آمریکاست که گفتیم مذاکره نمیکنیم؛ مذاکره هیچ فایده ای ندارد و ضرر هم دارد.
سلام
در طرح توصیفی استفاده از چک لیست یکی از راه های دقیق سنجش پیشرفت تحصیلی دانش آموزان محسوب میشه. همکاران پایه پنجم ، در صورت تمایل می تونن از چک لیست های زیر استفاده کنن ، چک لیستی که بنده طراحی کردم، شاید بشه گفت کامل ترین چک لیستی هستش که تا حالا دیدید ! این چک لیست ها دو نوع اطلاعات به ما میده :
1 – اطلاعات فردی هر دانش آموز 
وضعیت دقیق پیشرفت تحصیلی هر دانش آموز رو مشخص میکنه
2 – اطلاعات گروهی دانش آموزان درباره ی یک سوال یا موضوع درسی   
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
آموزش ریکاوری اطلاعات حذف شده با EaseUS Data Recovery

در
دنیایی که داده ها و اطلاعات دیجیتالی به یکی از ارکان زندگی تبدیل شده،
نگهداری از آن ها و حفظ اسناد و فایل های مهم نیز اهمیت زیادی پیدا کرده
است.

ادامه مطلب
بانک اطلاعاتی مجموعه ای سازمان یافته از داده های ساختاری است که بصورت الکترونیکی در یک سیستم کامپیوتری ذخیره می شوند. در این مقاله قصد داریم تا به یک سوال مهم پاسخ دهیم. بانک اطلاعات اوراکل چیست؟ بانک های اطلاعاتی تاثیر بسزایی در طبقه بندی اطلاعات و داده ها دارند و نیاز به این بانک …https://blog.iranserver.com/oracle/
Personal Information    :    اطلاعات شخصیجملات رایج زبان انگلیسی، در مورد اطلاعات شخصی (اطلاعات فردی، تأهل، محل تولد و زندگی و ...)1- کجا متولد شدی؟Where were you born?2- در شیکاگو متولد شدم.I was born in Chicago.3- در شیکاگو متولد شدم اما در بالتیمور بزرگ شدم.I was born in Chicago but I was brought up in Baltimore.4- کی متولد شدی؟When were you born?5- در سال 1970 متولد شدم.I was born in 1970.6- روز تولدت کی است؟/ چه روزی متولد شدی؟When’s your birthday?7- دوم سپتامبر است.It’s September 2nd.8- متاهلید؟Are you married?9- بله هستم./خیر مجردم.Yes, I am./ N
معرفی رشته :
فناوری اطلاعات همان طور که به‌وسیله انجمن فناوری اطلاعات آمریکا (ITAA‎) تعریف شده‌است، به مطالعه، طراحی،
توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصا برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار
رایانه می‌پردازد.
به طور کوتاه، فناوری اطلاعات با مسائلی مانند استفاده از رایانه‌ها و نرم‌افزار سروکار دارد تا از این طریق تبدیل، ذخیره،
حفاظت، پردازش، انتقال و بازیابی اطلاعات به شکلی مطمئن و ایم
داوطلبانی که موفق به ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری شده اند می توانند در صورت نیاز اطلاعات خور را اصلاح و یا ویرایش کنند . داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور سراسری ، اولویت های انتخابی ، اطلاعات شخصی ، تحصیلی و ... خود را تغییر دهند و ویرایش های مورد نظر را انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/5680/ویرایش-اطلاعات-ثبت-نام-بدون-کنکور-سرا
در تجارت ، موارد متعددی وجود دارد که ممکن است بخواهید اطلاعات محرمانه را با طرف دیگر به اشتراک بگذارید. اما نکته مهم در انجام این کار با اطمینان ، اطمینان از این است که طرف مقابل موظف است به اطلاعات محرمانه ای که شما به آنها ارائه می دهید احترام بگذارد و از آن به ضرر شما استفاده نکند.
یک روش معمول برای محافظت از محرمانه بودن اطلاعات محرمانه به طرف دیگر ، استفاده از توافق نامه عدم افشاگری است که بعضاً به عنوان "توافق محرمانه" یا "NDA" نیز گفته می
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب
در عصر سرقت داده ها ، شرکتها و موسسات موظفند که از اطلاعات حساس محافظت کنند. مدیران شرکتها با انجام چهار اقدام ساده می توانند از اطلاعات حساس خود محافظت کنند . با ذخیره ی بیش از پیش اطلاعات حساس در سرور ابری ، لازم است که مدیران بدانند که برای سلامت شرکت و مشتریان خود ، چگونه باید از اطلاعات محافظت کنند .
ادامه مطلب
همانطور که قبلا اشاره کردیم ، یکی از روش های اخذ شهروندی ترکیه ، خرید ملک میباشد . که با توجه به این قانون جدید تقاضا برای خرید ملک افزایش یافته است. طبق این قانون با خرید ملکی به ارزش 250 هزار دلار میتوانید به پاسپورت ترکیه دست یابید و از مزایای شهروندی و پاسپورت ترکیه استفاده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل تر به صفحه شهروندی سایت گلوبال کادرو مراجعه نمایید.
در سال 2019 قانونی تصویب شد که اجرای آن از 2020 صورت گرفت. طبق این قانون که منجر
با سلام خدمت شما کاربران عزیز . در این پست می خواهیم درباره ی موضوع مهم PBN که در ارتباط با لینک سازی و افزایش رتبه وبسایت شما می باشد صحب کنیم . اگر شما هیچ آشنایی با بحث سایت و لینک سازی ندارید بهتر هست اول اطلاعات خودتو نرو یاد بگیرید بعدش بیاید و این مقاله رو بخونید !
ادامه مطلب
انشا فیل و فنجان طنز انشا طنز درباره ی فیل و فنجان معنی فیل و فنجان داستان کوتاه درباره فیل و فنجان انشا درباره فیل و فنجان به کمک راههای پرورش فکر انشا فیل و فنجان جدید تفسیر ضرب المثل فیل و فنجان انشا درمورد فیل و فنجان با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
همه چیز درباره‌ اختلالات یادگیری

۴
اشتراک‌گذاری

آیا فرزندتان در مدرسه با مشکل روبه‌روست؟ آیا از روخوانی، نوشتن انشاء یا حل تمرین‌های ریاضی وحشت دارد؟ همه‌ی بچه‌ها گاهی در انجام تکالیف مدرسه به مشکل برمی‌خورند، اما اگر یادگیری کودکی به طور دائمی در حوزه‌ی به خصوصی با سختی همراه است می‌توان به اختلالات یادگیری مشکوک شد. وقتی درباره‌ی اختلالات یادگیری اطلاعات کسب کنید می‌توانید اطمینان پیدا کنید که فرزندتان برای غلبه بر چالش‌
تعاریف بسیاری واسه برون سپاری هست. اما یکی از اساسی ترین اونا، واگذاری خدمات به شخص ثالثه. با در نظر گرفتن فناوری اطلاعات، برون سپاری می تونه شامل هر چیزی از برون سپاری فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات آی بی ام (IBM) یا HP گرفته تا برون سپاری خدمات بسیار کوچیک و ساده مثل بهبود مقابله با سوانح یا ذخیره سازی […]
ادامه مطلب
به استادم گفتم بیا یک ساعتی حرف بزنیم او هم قبول کرد.اول درباره تحقیقات اخیرش درباره سرطان گفت و بعد هم از عرفان سرخپوستی برایم حرف زدگفتم چند تا توصیه و راه حل به من بده که خیلی از دست این روزهایم کلافه ام گفت بنویس.اینها هم توصیه هایش با پاره ای توضیحات:
ادامه مطلب
چکاپ های روتین هنگام تغذیه با شیشه شیر چیست؟ 
نوزاد شما نیاز به چک آپ های پزشکی روتین دارد. طی این چک آپ ها (که ویزیت های کودک سالم نامیده می شود) قد, وزن, و محیط سر نوزاد اندازه گیری خواهد شد تا مشخص شود که آیا او با سرعتی که انتظار می رود رشد می کند یا خیر.
در هر ویزیت کودک سالم, با دکتر خود درباره نیازهای تغذیه کودک خود صحبت کنید که حین رشد او تغییر می کند. برای مثال کودک چهار ماهه یا شش ماهه  ممکن است شروع به خوردن غذاهای جامد کنند.
برای مطالعه
تعاریف بسیاری واسه برون سپاری هست. اما یکی از اساسی ترین اونا، واگذاری خدمات به شخص ثالثه. با در نظر گرفتن فناوری اطلاعات، برون سپاری می تونه شامل هر چیزی از برون سپاری فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات آی بی ام (IBM) یا HP گرفته تا برون سپاری خدمات بسیار کوچیک و ساده مثل بهبود مقابله با سوانح یا ذخیره سازی […]
ادامه مطلب
کمی درباره من و دنیای کد تخفیف ها!
همون طور که در صفحه درباره من نوشته ام ، قصد دارم که درباره تجربیاتم در زمینه سئو و پروژه های مختلفی که در زمینه در دست دارم بنویسم. البته درباره تجربه سایت پرتخفیف مطلب تحت عنوان " بازاریابی محتوایی با طعم کد تحفیف " نوشته ام که اگر مایل باشید می توانید آن را مطالعه کنید. البته در این وبلاگ هم چیزهای خواهم نوشت که غیر تکراری باشد.

بازاریابی محتوایی را چطور مطالعه میکنم؟
معمولا برای بازاریابی محتوایی می توا
عبارت است از مجموعه کامل اندازه های ممکن یا اطلاعات ثبت شده از یک صفت کیفی، در مورد گردآورده کامل واحدها، که می خواهیم استنباط هایی راجع به آن انجام دهیم.منظور از عمل گردآوردن داده ها، استخراج نتایج درباره جامعه می باشد. یا به بیان ساده تر، در هر بررسی آماری، مجموعه عناصر مورد نظر را جامعه می نامند در نتیجه جامعه، مجموعه تمام مشاهدات ممکن است که می توانند با تکرار یک آزمایش حاصل شوند.
تفکر ما،ممکنه که پنهانکار باشه،ولی به این معنا نیست که ما یه ابر سازمان مخفی توی نزدیکی های هسته زمینیم! نه،اصلا اینجوریی نیست. ورلکوک بیشتر شبیه به یه سبک زندگیه،هرکسی میتونه ورلکوک باشه،بدون اینکه عقاید مذهبی یا اصولی که بهش پایبنده رو بزاره کنار.
این یکی از خوبیای ماست.
اگه اطلاعات بیشتر میخواین برین ادامه مطلب...
ادامه مطلب
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.امروز میخوام در ارتباط با جک های صندلی باهاتون صحبت کنم.همانطور که می دونید؛ جک های صندلی بیشتر مناسب برای صندلی های اداری و صندلی های گردان هست که کاربر بتونه به راحتی روی صندلی خودش گردش داشته باشه و ارتفاع صندلی را متناسب با نیاز خودش تنظیم کنه. پس میشه اینطور گفت که وظیفه اصلی جک های صندلی ایجاد حس راحتی برای کاربر به منظور تنظیم ارتفاع صندلی هست. لازم به ذکر هست که، محل قرارگیری جک صندلی بین پایه
این روزها مهاجرت به کشوری سایر برای کار و تحصیل بین کسان معمول شده است، چه بهتر که با آگاهی و اطلاعات کافی این مهاجرت چهره بگیرد و بهترین کشور برای شغل با چشمانی مفتوح انتخاب شود.
بهترین کشور برای کار
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به ترقی شغلی، ترازمندی وسط زندگی و کار و  … بهترین کشورها برای شغل و حیات عبارتند از:

سوئیس 
با توجه به درآمد خوب برای مهاجران، ترازمندی وسط پیشه و حیات و  … سوئیس از جمله بهترین کشورها برای کار محسوب می

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها